PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9225}
7,2 22 549
ocen
7,2 10 1 22549
7,3 3
oceny krytyków
Romper Stomper
powrót do forum filmu Romper Stomper

Oi! 

użytkownik usunięty

Obejrzałam film wczoraj w nocy i jestem trochę załamana nie dlatego że mi się nie podobał bo moją oceną była 8, ale przeraziło mnie to ja ci ludzie są podobni do ludzi jakich ja znam i jaka sama jestem. Nie jesteśmy nazistami ani narodowcami, jesteśmy Oi! Chodzi mi tutaj jedynie o wygląd i o stereotypy bo ludzie kojarzą skinhedów jedynie jako faszystów, a ja nie chciałabym żyć tak jak oni. Może po za tym koncertem, ale bez ruchania w desperacji nawet najgorszej mordy : )

użytkownik usunięty

Wiesz, że dzięki narodowcom piszesz ten post w języku polskim? Kwiat polskiego pokolenia - młodzież oraz dzieci wychowane w dwudziestoleciu międzywojennym przez rodzimych intelektualistów przelały własną krew, abyś teraz oddychała.

użytkownik usunięty

Do narodowców nic nie mam żyją dla Polski ! ale Faszyści/Naziści którzy są pokazywani w filmie chyba nie są wzorem do naśladowania.

użytkownik usunięty

A więc przepraszam.
Odniosłem wrażenie, że to jakaś zaczepka. Jestem trochę przewrażliwiony na tym punkcie, bo dzisiejsze media często wmawiają ludziom, że nacjonalizm zawsze kończy się na faszyzmie. Gdy tak na prawdę jedyne co nasza wyrosła ideologia oraz ideolodzy narodowi mieli wspólnego ze zbrodniczym szowinizmem niemieckim przez dziesiątki lat funkcjonowania to fakt, że jako pierwsi stali się ofiarą jego zamordyzmu. Oni polegli śmiercią bardziej zbrodniczą nawet niż obywatele żydowscy podczas holocaustu. Gdyby było tak jak nauczają kolaboranckie media, to staliby się ich partnerami, a nie wrogami publicznymi numer jeden.

użytkownik usunięty

Przepraszam za wyrażenie ale media to "banda skó-wys-ów, którzy coś pierd*loną o nas" tak jak w piosence A.D.H.D syndrom - tv, na niczym się tak naprawdę nie znają, i spokojnie są na tym świecie jeszcze tacy którzy coś rozumieją i potrafią odróżnić nacjonalistę od nazisty.

Faszyzm to nie jest pojęcie zamienne dla nazizmu i film nie przedstawia faszystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones