PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206288}
4,0 134
oceny
4,0 10 1 134
Freddy VS Ghostbusters
powrót do forum filmu Freddy VS Ghostbusters
STRZEPAN_MORDULEC

co ty masz z oglądaniem takich filmów ?

wilk_dexter

Po pierwsze: zaczynając wypowiedź, bądź nowe zdanie należałoby użyć wielkiej litery, podobnie gdy zwracasz się do kogoś bezpośrednio per "Ty" tudzież "Ciebie", "Tobie", etc. - podstawy ortografii i zwykła kultura. Widać odkąd zakończyłem edukację stricte "uczelnianą" zaprzestano wpajania takiej wiedzy.
Po drugie: jeśli koniecznie musisz wiedzieć, w tego typu gniotach niezwykle bawi mnie debilizm i ogrom absurdu w nich zawarty.

STRZEPAN_MORDULEC

Taki mądry jesteś ,a dałeś się nabrać na małą prowokacje.

wilk_dexter

Dorabiaj sobie ideologię, jeśli Cię to bawi. Cieszę się natomiast, że wyciągasz wnioski i starasz się robić postępy. Oby tak dalej. Powodzenia.

STRZEPAN_MORDULEC

No rzeczywiście nie znając mnie stwierdzasz ,że dorabiam sobie ideologię...Jakie postępy?Pisać umiem ,ale piszę przeważnie tak jak mi się chcę ,zwłaszcza na takich tandetnych forach jak filmweb...fiendz zię nie wymontszaj tag :]

ocenił(a) film na 4
STRZEPAN_MORDULEC

Ja zapytam natomiast o to dlaczego nie oceniasz, obejrzanych filmów ?

vince25xx

Odpowiedź jest bardzo prosta: Wszystkie obejrzane przeze mnie filmy oceniam na moim podstawowym profilu, a ten jest jedynie katalogiem filmów z "tej" dziedziny - jakiej widać doskonale - stworzony dla łatwiejszego i przejrzystego wglądu w wyselekcjonowany zbiór "dzieł" tej właśnie kategorii. Dodam tylko, że jest to mój jedyny dodatkowy profil i służy wyłącznie temu, co opisałem powyżej. Uzupełniając - nie oceniam ich "tu" ponieważ już raz zrobiłem to "tam" i nie widzę sensu w dublowaniu ocen, które tylko sztucznie obniżyłyby bądź podwyższyły ocenę ogólną filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones